Kontakt

Uddannelsescenter Mariebjerg
Burvej 2
7570 Vemb
Tlf. 96 11 46 40

Sikker mail: Mariebjerg@Holstebro.dk

 

Kontortid

Mandag-torsdag: kl. 8.00-15.00
Fredag: kl. 8.00-13.00

 

Centerleder

Alice Ervolder Olesen
Tlf. 96 11 46 43 / 20 85 03 70
Alice.Ervolder.Olesen@Holstebro.dk

STU

Alice Ervolder Olesen – Centerleder
Tlf. 96 11 46 43 / 20 85 03 70
Alice.Ervolder.Olesen@Holstebro.dk

Gruppetelefoner

  • Gruppe 1, tlf. 51 35 81 85
  • Gruppe 2, tlf. 20 94 11 83
  • Gruppe 2, tlf. 22 35 20 67
  • Gruppe 3, tlf. 22 33 10 28
  • Gruppe 4, tlf. 21 74 63 12 (Ellebæk)

 

Kollegium

Ane Skov, Funktionsleder
Ane.Skov@Holstebro.dk
Tlf. 96 11 46 42 / 20 92 69 56

Skal man have fat i personalet i grupperne udenfor normal åbningstid kan følgende numre benyttes:

  • Gruppe 1, tlf. 20 74 32 07
  • Gruppe 2, tlf. 20 74 32 08
  • Gruppe 3, tlf. 20 74 32 06

Pædagogisk konsulent

Tove Rasmussen
Tlf. 96 11 46 38 / 24 89 34 41
Tove.Rasmussen@Holstebro.dk

HLT-Værkstedet

Gartnerivej 3
7500 Holstebro

Tlf. 96 11 49 20

Alice Ervolder Olesen – Centerleder
Tlf. 96 11 46 43 / 20 85 03 70
Alice.Ervolder.Olesen@Holstebro.dk

Teknisk serviceleder

Per Møller
Tlf. 24 89 34 23
Per.Moller@Holstebro.dk

Lyksborgvej

Lyksborgvej 11, 7500 Holstebro
Tlf. 20 76 12 88 / 96 11 46 73 / 96 11 46 74

Mogens Højhus Jeppesen, Funktionsleder
Tlf. 51 35 89 81 
Mogens.Hojhus.Jeppesen@Holstebro.dk

Sekretær

Anett Faber Simonsen
Tlf. 96 11 46 46
Anett.Faber.Simonsen@Holstebro.dk

Skredsande Afd. C

Knud Rasmussens Vej 16
7500 Holstebro

Tlf. 96 11 45 95
Tlf. stue / 1. sal : 22 12 79 55

Mogens Højhus Jeppesen, Funktionsleder
Tlf. 96 11 46 44 / 51 35 89 81
Mogens.Hojhus.Jeppesen@Holstebro.dk

Skredsande, Afd. C

HLT Værkstedet

Uddannelsescenter Mariebjerg

Lyksborgvej